ZUPY

Z NATURY
Odpowiednio dobrane, aromatyczne zioła potrafią nie tylko wydobyć smak potraw, ale też go niezwykle wzmocnić oraz nadać mu charakteru.

Kremowe zupy warzywne

Wprowadzenie większej ilości warzyw do diety to doskonały sposób na dostarczenie swojemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, ale także wspaniały pretekst do poznawania i komponowania nowych smaków. Wzbogacamy smak przy pomocy naturalnych przypraw i ziół, takich jak oregano, koperek, bazylia czy szpinak, aby nasze zupy były nie tylko pyszne i pożywne, ale aby dostarczały maksimum składników odżywczych.

Gotowy posiłek

Jeśli nie masz czasu, aby samodzielnie przyrządzać kremowe zupy, przygotowaliśmy dla Ciebie doskonałą alternatywę w postaci gotowych dań. Gotowa zupa nie wymaga od Ciebie wiele pracy - wystarczy, że podgrzejesz ją w rondelku lub mikrofalówce i po chwili możesz cieszyć się przepysznym posiłkiem. Gotową zupę zapakowaną w wygodny pojemnik możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na wyjazd. Nasze zupy pakowane są w opakowania o pojemności aż 450 g, dzięki czemu możesz podzielić się zupą z bliską osobą lub przygotować sobie od razu dwa posiłki.

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdziesz całą gamę różnorodnych kremowych zup warzywnych oraz takich dań jak klasyczny żurek z kiełbasą, krupnik z kaszą i borowikami lub zupa pieczarkowa. Wszystkie zupy przygotowywane są ze świeżych warzyw z naszych upraw. Sprawdź sam, a być może skusisz się na krem z marchwi z kokosem, pyszną ogórkową lub krem z buraków z jabłkiem.
Image
Image
© 2020 Nowalijka, All Right Reserved